Bet365 Shqipëri, si platforma më e kompletuar e basteve live

Në këtë kompani mund të gjej nga të gjitha sportet duke filluar nga futbolli, basketbolli, boksi, tenisi dhe deri tek ato dimëroret. Në Bet365 Shqipëri kam gjetur gjithmonë koeficentë të kënaqshme, më të favorshëm se ato te kompanive të tjera të basteve.

Bet365

Unë u rregjistrova menjëherë në Bet365 link, me të dhënat e mia personale. Në fillim pata dyshimet e mia, por faqja është shumë e sigurtë edhe në qoftë se keni pyetje të tipit ‘a janë paratë e mia të sigurta në këtë llogari?’ absolutisht PO. Bet365 më trajtoi mirë. Kam pasur një akses shumë të lehtë. Unë ende luaj nga llogaria ime e hapur për herë të parë, nuk kam pasur probleme edhe nuk më është dashur të hap një llogari tjetër. Pagesat kanë qënë korrekte edhe nuk kam hasur vonesa apo probleme të tjera.

Funksionimi dhe rëndësia kryesore e Bet365 Shqipëri?

Opsionet kryesore të Bet365 Shqipëri

Nga momenti që ke nje llogari në Bet365 Shqipëri ti je në gjëndje të kontrollosh të gjitha opsionet e ofruara. Nëpërmjet kësaj platforme unë mund të vendos baste mbi rezultatin final ose sasinë e golave, por edhe kombinimi e të dyjave opsioneve së bashku. Bet365 Shqipëri të lejon të vendosësh baste mbi skuadra apo lojtarë të ndryshëm. Disa nga kompeticionet futbollistike janë Champions League, Europa League, Kampionati Botëror, Kupat e Konfederatave, Nations League.

Gjithashtu, një opsion që personalisht më pëlqen shumë, edhe arsyeja pse jam shumë i kënaqur nga Bet365, janë bastet LIVE. Nëpërmjet këtij opsioni kam pasur mundësinë të luaj në kohë direkte ndeshjet që kam dëshirë. S’ka qenë nevoja të shkoj në pikat e basteve. Po ashtu mund të mbroj rezultatin e një ndeshjeje të vendosur më parë në biletat e mia. Personalisht kam luajtur baste të ndryshme edhe për kompeticionet e NBA apo edhe ndeshjet e mëdhaja te boksit. Kjo është një arsye më shume pse më pëlqen Bet365 Shqipëri.

Opsionet kryesore të Bet365 Shqipëri

Një opsion tjetër shumë efektiv është ai i kronikave live të ndeshjeve. Aty shoh ecurinë e ndeshjes në kohë reale por edhe statistikat, përqindjet si dhe numrin e kartonave, goditjeve nga këndi, ecurinë e skuadrave ne fushë edhe raportin e lojës.

Interesante është se Bet365 Shqipëri ofron baste edhe për sporte te ndryshme. Sporti im i preferuar si edhe i shumicës së shqiptarëve mbetet futbolli. Aty gjenden edhe opsione të tjera të lojërave të fatit si Bingo ose Poker por edhe kazino, të cilat mund të aksesohen lehtë. Unë personalisht e përdor faqen kryesisht për baste në sportin e futbollit. Sipas mendimit tim kjo është ajo për të cilën faqja është më e mira.

Kazinotë edhe makinat elektronike

Lojrat e kazinosë në Bet365 Shqipëri janë gjithashtu të organizuara shumë mirë. Unë luaj shumë pak, por sa herë e bëj, më jep ndjesinë e njëjtë me atë të një makine të lojrave të fatit. Kjo platforme i ndan kazinotë edhe lojrat elektronike në seksione të ndryshme.

Kazinotë edhe makinat elektronike

Kjo ma ka bërë më të lehtë te zgjedh se me cilën do të luaj apo edhe të gjej lojërat që kërkoj. Secili seksion ka një numër shume të madh lojërash në dispozicion për tu luajtur. Në Bet365 Shqipëri lojrat vijnë nga një gamë e gjerë e ofruesve të programeve. Disa shembuj janë Microgaming ose Playtech, Genesis Gaming dhe Blueprint Gaming.

Unë aty kam gjetur pothuajse çdo lojë të njohur elektronike të disponueshme. Madje edhe nga ato të frymëzuara nga filmi si Jurassic Park. Do të gjeni gjithashtu një gamë të gjerë lojërash nga ato klasikët si Ruletë, Blackjack dhe Baccarat, me variante të ndryshme të secilës, të disponueshme për ta luajtur.

Pokeri

Faqja përdor rrjetin e famshëm iPoker për të siguruar një numër të madh të lojtarëve. Duke qënë se Bet365 Shqipëri ofron mundësinë të shkarkojë aplikacionin unë mund të luaj poker nga laptopi ose celulari. Aty ka një gamë të gjerë të varianteve të pokerit duke përfshirë të famshmen Texas Hold’em, por edhe Twister apo Speed Poker.

Pokeri

Fakti që faqja përdor rrjetin iPoker, lojërat janë në dispozicion 24h me lojëra të reja që zhvillohen rregullisht.

Dua të përmend edhe opsionin e Cash Out, që në mendimin tim është si një mundësi e dytë fitimi. Shumë kompani të tjera nuk e ofrojnë atë element.

Rëndësia dhe vlera e basteve sportive në shqipëri

Në Bet365 Shqipëri unë gjej shumë hapësira përfitimi. Mund ta nis që nga bonuset, koeficentët e larta, numri i ndeshjeve që mund të luaj por edhe kombinimet që mund të vendos. Këto opsione më japin shanse të mira fitimi – më duhet ta pranoj jam me fat edhe falë kësaj platforme. Fakti që kam një aplikacion, i cili më mundeson shumë lehtësira, si në kohë edhe në zgjedhjen mes një larmie opsionesh, e bën këtë një favor shtesë për të gjithë ata që luajnë baste sportive. Unë edhe shokët e mi, ndajmë të gjithë të njëjtin mendim.

Si të hapni një llogari Bet365?

Regjistrimi në portalin e Bet365

Për të hapur një llogari personale në Bet365 është shumë e thjeshtë. Unë kam shumë kohë që e kam hapur llogarinë time. Kam dëgjuar nga miqtë të mi që kanë hapur nje llogari pas meje, se ende vazhdon të jetë e thjeshtë.

Të gjithë personat me moshë mbi 18 vjec mund të hapin një llogari ne Bet365.

Unë në fillim kam dhënë disa detaje. Adresa ime e banimit, të dhënat telefonike, adresa e saktë e emai-it, kam zgjedhur një emër përdoruesi dhe një fjalëkalim. Më është ofruar një kod shtesë me katër shifra për të përdorur sa herë që kam nevojë të kontaktoj faqen. Kjo është diçka që më dhënë besim edhe siguri. Gjithashtu, më ka bërë të mendojë se është një ide shumë e mirë. Duhet ta aplikojnë edhe faqe të tjera të ngjashme.

Në vazhdim të procesit të regjistrimit mu desh të bëja një depozitë, e cila mund të fillonte nga 5 euro. Pasi bëra depozitën më erdhi Bet365 Kodi Bonus në llogari dhe me anë të tij mund të përfitoja bonusin. Edhe ju mund të përdorni 365ODDS*. Zakonisht ka oferta të disponueshme për secilin nga llojet kryesore të lojërave të fatit. Kodet e duhura mund të gjenden në faqen e internetit të Bet365 Shqipëri.

Por, theksoj që kur pretendoni një bonus, sigurohuni që të lexoni plotësisht termat dhe kushtet. Bonuset që kjo platformë jep janë të mira dhe termat dhe kushtet gjithashtu më janë dukur të drejta. Megjithatë, është e rëndësishme që të lexoni edhe detajet sepse mund të ketë disa kufizime.

Kodi bonus 365ODDS mund të përdoret gjatë procesit të regjistrimit, por nuk e ndryshon shumën e ofertës në asnjë mënyrë.

Suporti i Bet365

Gjatë kohës që unë kam hapur llogarinë time nuk kam hasur asnjë problem. Por nëse keni ndonjë problem gjatë regjistrimit, ka shumë ndihmë në dispozicion. Faqja e web-it e Bet365 Shqipëri ka një seksion të gjerë ndihme. Aty mund të gjeni shumicën e përgjigjeve që ju nevojiten. Gjithmonë mund të merrni kontakt me shërbimin ndaj klientit. Ata mund të kontaktohen përmes emailit, telefonit ose bisedës së drejtpërdrejtë nga opsioni i chat-it.

Si ta shkarkoni aplikacionin e Bet365?

Bet365 Shqipëri mund të shkarkohet edhe si aplikacion, me qëllim lehtësimin e përdorimit të tij. Është shumë e thjeshtë edhe falas. Mjafton të kërkoni emrin e faqes Bet365 në playstore apo app store edhe të klikoni mbi ikonën e kësaj platforme. Në qoftë se tashmë e keni një llogari në këtë faqe keni akses të menjëhershëm në aplikacion. Aplikacioni është shumë i lehtë për tu përdorur edhe akoma më praktik.

aplikacionin Bet365

Nuk është e nevojshme konfigurimi i të dhënave personale. Mmjafton vetem emri i përdoruesit si edhe fjalëkalimi dhe menjeherë ke akses në llogarinë tënde nëpërmjet aplikacionit. Nëpërmjet tij ju mund të kryeni të gjithë aktivitetin tuaj të basteve. Nuk do të keni nevojë të përdorni një PC ose laptop. Unë e sygjeroj shumë aplikacionin e Bet365 Shqipëri.

Përfundimi

Nuk ka asnjë dyshim që Bet365 është faqja më e madhe e basteve edhe lojrave të fatit në të gjithë botën. Ai ështe një shërbim ‘full option’. Ka një numër të madh lojërash, sportesh të përfshira nga të gjitha kompeticionet edhe nga ligat amatore. Transmeton në kohë reale, me kualitet të lartë dhe siguri të garantuar.

Mundësite në vënien e basteve nga më të larmishmet dhe lehtësira në përdorim janë ato që të gjithë admiruesit e basteve kërkojnë.

Një lidhje direkte me të gjithë botën e kumarit edhe lojrave te fatit.

Një portë hyrëse, ku çdo lojtar ndihet i kompletuar.

Definitivisht Bet365 është gjëja e parë që të vjen në mëndje kur përmënden bastet sportive apo lojrat e fatit online.

 

last update : Dhjetor 2023